Samsung Galaxy Note 6 İçin Acele Etmeyin, Galaxy Note 7 Geliyor

Samsung Galaxy Note 6 İçin Acele Etmeyin, Galaxy Note 7 Geliyor

Eğer Galaxy Note 6’yı bekliyorsanız acele etmeyin. Biraz daha beklerseniz Sansung Galaxy Note 7 alabileceksiniz. 

4000 mAh batarya ile geleceği sızdırılan Samsung’un bir sonraki nesil Galaxy Note serisinin iris tarayıcı güvenlik koruması da olacak.

Samsung Galaxy Note 7 teknik özellikleri

5.8 inç ekrana sahip olacağı söylenen Samsung Galaxy Note 7’nin ekranı tüm Note serilerinden büyük olacak. ancak bu büyüklüğün kolay kullanılabilmesi için kalınlığının ince tutulacağı konuşuluyor. Kaportasının altında 6GB LPDDR4 RAM barındıracağı da dedikodular arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra Samsung Galaxy Note 7, parmak izi yerine Biyometrik güvenlik olarak iris tarama sistemi kullanacak. 

Sızan bir başka bilgiye göre, Snapdragon 823 çekirdek kullanacak olan cihaz 6GB RAM ile bir araya geldiğinde en hızlı phabletlerden biri olacak. Doğal olarak Samsung Galaxy Note 7’nin Android N işletim sistemine sahip olması da söz konusu. Arayüz olarak yeni nesil bir TouchWiz UI ile karşılaşabiliriz. Elbatte bir Samsung SPen'de cihazın yanında gelecektir diye düşünüyoruz.

Elbette daha bir önceki Note ürününü elimize almadan yeni gelecek olan seri hakkında olumlu ya da olumsuz konuşacak kadar veriye sahip değiliz. Üstelik Samsung bu sızan bilgiler hakkında her hangi olumlu ya da olumsuz açıklama yapmış değil.

Galaxy Note 6 Özellikleri Çıtayı Çok Yükseltecek

Samsung Galaxy Note 6 Dizüstü Bilgisayarlarının Çoğundan Daha İyi

YORUMLAR