Samsung Galaxy Note 7 Dubai'de Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy Note 7 Dubai'de Ön Siparişe Açıldı

Samsung'un merakla beklenen yeni telefonu Galaxy Note 7 artık tamamıyla gün yüzüne çıktı. Telefonun ön siparişlere açılmasıyla birlikte Galaxy Note 7'nin nasıl tasarlandığını da artık biliyoruz.

Samsung'un 2 Ağustos 2016 tarihinde tanıtacağı yeni telefonu Galaxy Note 7, Dubai'de şimdiden ön siparişe açıldı. SamMobile isimli bir internet sitesi Dubai'de olan biteni haber yaptı ve bu sayede Galaxy Note 7 görüntülenebildi. Samsung Galaxy Note 7, üç farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Bu renk seçenekleri altın sarısı, mavi ve gri. Dubai'de ön sipariş ile bir tane Galaxy Note 7 almak isterseniz yaklaşık olarak 140 dolar ödemeniz gerekiyor.

Dubai'de ön siparişe çıkan Galaxy Note 7'de arttırılabilir hafıza desteğinin bulunduğu da söyleniyor. Aynı zamanda Galaxy Note 7'de iris tarayıcısının bulunacak. Bu sayede daha güvenli bir telefon kullanıyor olacaksınız. Galaxy Note 7'nin ekranı ise 5.7 inç boyutunda Ekranın iki tarafının eğimli olmasından dolayı Galaxy Note 7 Edge serisine de çok fazla benziyor.

Samsung Galaxy Note 7'yi beğendiniz mi?

Samsung Galaxy Note 7'nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7'de Şifremiz Gözümüz Olacak 

YORUMLAR