Samsung Galaxy Note 7 Eylül Ayında Avrupa Ülkelerine Gelebilir

Samsung Galaxy Note 7 Eylül Ayında Avrupa Ülkelerine Gelebilir

Samsung Galaxy Note 7 cephesinden haberler jet hızıyla geliyor ve yeni ayrıntılarla karşılaşıyoruz. Bu sefer gelen haber ise Note 7'nin ne zaman Avrupa'ya geleceğiyle ilgili. Android dünyasının güvenilir kaynaklarından olan Android Central'ın haberine göre Galaxy Note 7, Eylül ayında Avrupa ülkelerinde çıkış yapacak. Ayrıca fiyatıyla ilgili de bilgiler var.

Özellikleri dahil AnTuTu puanları bile sızan Galaxy Note 7 için geri sayım başladı. Sızdırılan bilgilere göre, 6 inç QHD (2K, 2560x1440) Super AMOLED ekrana, 12 MP dual-piksel, f/1.7, 26mm, otomatik odaklama, LED flash, OIS, 1/2.6" sensör, 4K video ve 9MP görüntü kaydı olan arka kameraya, 5 MP dual-piksel, f/1.7, 22mm, çift görüntülü görüşme, oto HDR'a sahip ön kameraya, 64 GB ve 128 GB'lık depolama birimine, 128 GB'a kadar artırabilir hafızaya, toza, suya ve rüzgara dayanıklı çevre direncine ve en önemli özelliği olarak Iris tarama teknolojisine sahip olacak Note 7, Eylül ayında Avrupa ülkelerine çıkış yapabilir.

Avrupa ülkelerinin arasında Türkiye var mı henüz bilinmiyor, fakat hemen hemen aynı tarihlerde çıktığı düşünüldüğünde aynı anda piyasaya sürülme ihtimali de yüksek diyebiliriz. Ayrıca açıklanan fiyatlarda aşağı yukarı birbiriyle benzer durumda. Galaxy Note 7 850 Euro'ya çıkış yapabilir.

Samsung Telefonların Hızı Turbo Speed Teknolojisi ile 3'e Katlanacak!

Samsung Yemesin İçmesin Galaxy 7 Serisine Dua Etsin


YORUMLAR