Samsung Galaxy Note 7 Kalemi S Pen Neler Sunacak?

Samsung Galaxy Note 7 Kalemi S Pen Neler Sunacak?

Samsung’un yarın New York’ta düzenleyeceği etkinlikte resmi olarak tanıtacağı Galaxy Note 7’nin aksesuarı S Pen hakkında da bilgiler gelmeye başladı. S Pen’e kazandırılan yeni özellikler cihazı tercih etme nedenlerinden biri olabilir.

Samsung Galaxy Note 7’nin karşımıza çıkmasına sadece 1 gün kaldı. Şimdiye kadar cihazın gerek donanımı gerek tasarımı gerekse de aksesuarları hakkında bilmediğimiz şey kalmadı. Kullanıcıların Galaxy Note’u tercih etmelerindeki en önemli nedenlerinden biri olan S Pen’in yeni modelde tasarım tarafında geliştirmeler içerip içermediğini söylemek mümkün değil ancak üç yeni özelliği göreceğimiz kesin.

Yenilenen S Pen’de artık bir kelimenin üzerine geldiğinizde kelimenin çevirisi gösterilecek. Bu sayede üçüncü parti uygulamaya ihtiyaç duymadan bir şey okurken anlamını bilmediğiniz kelimeleri hızlıca öğrenebileceksiniz. S Pen’in ikinci özelliği çok küçük yazılarla karşılaştığınızda faydalı olacak büyütme özelliği. Yazıları okuyamadığınız noktada büyütmek için parmaklarınız yerine S Pen’i kullanacaksınız. Yenilenen S Pen ayrıca uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapabilmenizi de sağlayacak olan bakışlar özelliğine sahip olacak.

Samsung Galaxy Note 7'nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7'nin Son Sızdırılan Fotoğrafları Adeta Gün Saydırıyor

Samsung Galaxy Note 7 Eylül Ayında Avrupa Ülkelerine Gelebilir

YORUMLAR