Samsung Galaxy Note 7 Patlamaları ile Dalga Geçen iPhone Kılıfı

Samsung Galaxy Note 7 Patlamaları ile Dalga Geçen iPhone Kılıfı

Samsung Galaxy Note 7, üstün donanım özelliklerine rağmen patlamasıyla meşhur oldu. Hala tam olarak neden patladığını bilmediğimiz telefonun ilk üretilen serisi peşi sıra patlama haberleriyle gündeme geldi ve sonunda da piyasadan çekildi. Üretilen bir iPhone kılıfı da bu patlamalarla dalga çekmek için ortaya çıktı.

Bugünlerde sadece Samsung Note 7 değil, neredeyse her telefon modeli için başka bir patlama haberi görür olduk. Belki de bu telefonlar daha önce de patlıyordı; ancak Note 7 ile birlikte her patlama haber olmaya başladı. Algılar bu haberlere açıldı. Yine de Samsung'un uzun bir süre boyunca Note 7'de yaşadığı bu aksaklığın izlerini silmesi kolay olmayacak. Hatta internet üzerinde telefonlar ile ilgili yapılan şakaları kaldırtmayı denese bile sonunda yine patlama haberleriyle karşı karşıya gelecek. Bunlardan bir tanesi de üretilen bir iPhone 7 kılıfı sebebiyle ortaya çıktı.

Kılıf, telefonu patlamış bir Note 7’ye dönüştürüyor. Kaplama üzerindeki çizim, cihazı alev almış ve deforme olmuş gibi gösteriyor. Cihazını kaplamak istemeyen kullanıcılar için, aynı görünüme sahip arka kapak şeklinde kılıf da satılanlar arasında. “Explo-Sung iPhone Skin” isimli kılıfı, sadece kaplama olarak almak isteyenler 25 dolara, kaplama + kılıf şeklinde almak isteyenler için 35 dolara satılıyor. 

Telefonunuz Alev Alırsa Yapmanız Gerekenler

Yanan iPhone 7 Nedeniyle Pantolonundan ve Arabasından Oldu!

YORUMLAR