Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy Note 7 hakkında çıkan sızıntıları sizlerle paylaşmıştık. Bu sızıntı haberlerinin anlamını yitirmesine ve canlı canlı izlememize sadece birkaç saat kaldı. Bugün Türkiye saatiyle 18:00'de başlayacak etkinlikte duyurulacak olan Galaxy Note ailesinin son üyesi için geri sayım başladı. Peki soralım, Samsung Galaxy Note 7 tanıtımını canlı canlı izlemek ister misiniz?

Bugün düzenlenecek olan etkinlikte resmi olarak tanıtılacak olan Note 7, Samsung'un resmi sitesinden veya resmi Youtube adresinden canlı olarak izlenenebilecek. Bunların yanında Gear VR sahibi olan kullanıcılar, sanal gerçeklik cihazlarından yayın saatinde tanıtıma ulaşabilecekler.

Samsung Galaxy Note 7'nin Muhtemel Özellikleri

Sızdırılan bilgilere göre Note 7, 6 inç QHD (2K, 2560x1440) Super AMOLED ekrana, 12 MP dual-piksel, f/1.7, 26mm, otomatik odaklama, LED flash, OIS, 1/2.6" sensör, 4K video ve 9MP görüntü kaydı olan arka kameraya, 5 MP dual-piksel, f/1.7, 22mm, çift görüntülü görüşme, oto HDR'a sahip ön kameraya, 64 GB ve 128 GB'lık depolama birimine, 128 GB'a kadar artırabilir hafızaya, toza, suya ve rüzgara dayanıklı çevre direncine ve en önemli özelliği olarak Iris tarama teknolojisine sahip olacak.

Samsung Galaxy Note 7 Eylül Ayında Avrupa Ülkelerine Gelebilir

Samsung Galaxy Note 7 and S7 Edge Karşılaştırmasına Dair Yeni Görüntüler Sızdırıldı


YORUMLAR