Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Samsung'un phablet ailesinin yeni amiral gemisi olacak Samsung Galaxy Note 7 nihayet su yüzüne çıkıyor. Hatırlanacağı üzere şu ana kadar Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili olarak kapsamlı bilgiler ve telefonun görüntüleri internete sızmıştı. Fakat Samsung, Galaxy Note 7 ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapmaktan kaçınmıştı. İşte bu resmi açıklamanın zamanı geldi ve Samsung, Galaxy Note 7'nin tanıtımı için davetiyeler göndermeye başladı.

Samsun'un 7 Unpacked 2016 adını verdiği bu tanıtım etkinliğinin görsellerinde Samsung Galaxy Note 7'nin adı açık bir şekilde geçmese de bu etkinliğin Samsung Galaxy Note 7'nin tanıtılacağı etkinlik olduğunu anlamak için bir Sherlock Holmes olmaya gerek yok. Etkinliğin adında 7 geçmesi, yukarıdaki görselde göreceğiniz 7 Unpacked 2016 yazısının üzerindeki kalem işareti bizeNote 7'yi işaret ediyor. 

7 Unpacked 2016 etkinliği 2 Ağustos tarihinde New York'ta düzenlenecek. Ayrıca aynı zamanda Londra ve Rio de Janerio'da da özel etkinlikler düzenlenecek. Takipçiler etkinliği Samsung'un internet sitesinden canlı olarak izleyebilecekler.

Samsung Galaxy Note 7 Teknik Özellikleri Ne Olacak

Şu ana kadar Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili olarak sızdırılan teknik bilgileri şu şekilde özetleyebiliriz:

- 5.7" boyutunda çift taraftan kavisli Quad HD çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekran

- IP68 sertifikasına sahip suya karşı dayanıklı yapı

- Snapdragon 821 ve/veya Exynos 8890 işlemci (Snapdragon 820 kullanılabilme ihtimali de mevcut)

- 4 GB RAM

- İris tarayıcı

- 12 MP arka, 5 MP ön kamera

- 4000 mAh batarya

- MicroSD kart desteği

- Android 6.0.1 işletim sistemi

Sızdırılan bu bilgilerin doğru olup olmadığını 2 Ağustos tarihinde göreceğiz. Bu vakte kadar aşağıdaki galerimizden Samsung Galaxy Note 7'nin sızdırılan yeni fotoğraflarına göz atabilirsiniz:

Samsung Galaxy Note 7 İsmi Onaylandı ve Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7'nin İlk Gerçek Fotoğrafı Sızdırıldı!

YORUMLAR