Samsung'dan, Note 7 Yerine Başka Samsung Alana 100 Dolar İndirim

Samsung'dan, Note 7 Yerine Başka Samsung  Alana 100 Dolar İndirim

Galaxy Note 7 yerine bir başka Samsung marka telefon almak isteyenler, Samsung’tan 100 dolarlık iade alacaklar. Aslında bu "iade" bir nevi indirim olarak da değerlendirilebilir. Samsung Galaxy Note 7 değişimlerinde markadan vazgeçmeyenlerin işine gelebilir. 

Galaxy Note 7’nin satışının durdurulduğunu açıklayan ve akıllı telefona sahip olan herkesin cihazlarını iade etmesini isteyen Samsung, telefonlarını iade edenleri bir başka Samsung cihazı almaya teşvik etmeye çalışıyor. Güney Koreli şirket, Galaxy Note 7 yerine başka bir Samsung cihazı alan herkese, bir sonraki cihaz alışverişinde geçerli olacak 100 dolar indirim yapacağını açıkladı.

100 dolarlık indirim, kullanıcıların satın almayı tercih ettiği Samsung cihazına göre farklılık gösterebilecek. Eğer daha önceden Galaxy Note 7 cihazınızın değişimini yaptıysanız ve Samsung’tan 25 dolarlık indirim kazandıysanız, kazandığınız indirim 100 dolara kadar yükseltilebilecek. Galaxy Note 7’sini başka bir üreticinin cihazıyla değiştirmek isteyenler ise Samsung’tan yapacakları bir sonraki alışverişte geçerli olacak 25 dolar indirim kazanacaklar.

Samsung'un resmi sitesi üzerinden yapılan bu indirim açıklaması, şirkete çok büyük miktarlarda zarar ettiren Galaxy Note 7'nin zararının ne kadarını karşılayabilecek göreceğiz.

Bu iade-indirim yöntemi henüz Türkiye'de açıklanmış değil. Samsung Türkite böyle bir iade politikasını doğrulamadı. Onun şimdilik bayileri zorlamayın. 

Amerika'da Galaxy Note 7 Değişim Programı Durduruldu

Bakın Galaxy Note 7 Fiyaskosu, Samsung’a Ne Kadara Patladı

YORUMLAR