Samsung Galaxy Note 7'nin Arayüzü TouchWiz UX BETA Görüldü

Samsung Galaxy Note 7'nin Arayüzü TouchWiz UX BETA Görüldü

Ağustos ayında tanıtılacak ve Eylül ayında da piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy Note 7'nin yeni kullanıcı arayüzü TouchWiz, bir İtalyan sitesi tarafından incelendi. Tanıtımına az bir süre kala geliştirmeleri hızlandıran Güney Koreli şirketin arayüzün final versiyonuna çok yaklaştığı da belirtildi.

5.8 inç ekrana sahip olacağı söylenen Samsung Galaxy Note 7’nin ekranı tüm Note serilerinden büyük olacağı gelen dedikodular arasındaydı. Bu büyüklüğün kolay kullanılabilmesi için kalınlığının ince tutulacağı da konuşulanlar arasında. Kaportasının altında 6GB LPDDR4 RAM barındıracağı söylenen yeni amiral gemisi, bunun yanı sıra parmak izi yerine biyometrik güvenlik olarak iris tarama sistemini kullanacak. Son gelen bilgilere göre ise Ağustos ayının 2. gününde tanıtılacak Note 7'nin bataryası 3600 mAh olacak. Peki ya daha önce çok eleştirilen TouchWiz? Onun akıbeti ne olacak? 

Bir İtalyan teknolojisi sitesi tarafından beta sürümü incelenen videoda TouchWiz'in, en son kullanılan sürümlerine göre daha temiz ve kullanışlı olduğunu görüyoruz. İtalyanca olan video'dan rahatsız olmazsanız aşağıdaki bağlantıdan incelemeyi izleyebilirsiniz

Samsung Galaxy Note 7 İsmi Onaylandı ve Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Kenarsız Samsung Galaxy Note 7 Sürprizine Hazır Olun

Samsung Galaxy Note 7 İçin İris Tarama Özelliği Kesinleşti

Yeni Bir Samsung Galaxy Note 7 Görüntüsü Farklı Şeyler Vaat Ediyor

YORUMLAR