Samsung Galaxy Note 7’nin Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7’nin Fiyatı Sızdırıldı

Ağustos ayının ilk haftasında tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 7’nin fiyatı sızdırıldı. Cihazın konuşulan özelliklerime göre etiketi o kadar da cüzdan yakacağa benzemiyor.

Samsung Galaxy Note 7’nin SIM kilitsiz ABD fiyatının 900 dolar olacağı sızdırıldı. Bu rakam aslında tam olarak 904 dolar olarak telaffuz ediliyor. Bu etiket cihazın teknik özelliklerini dikkate aldığımızda bir amiral gemisi için çok da abartılı durmuyor. Çünkü 5.8 inç ekrana sahip olacağı söylenen Samsung Galaxy Note 7’nin ekranı tüm Note serilerinden büyük. Öte yandan 6GB LPDDR4 RAM barındıracağını da bir süredir biliyoruz. Samsung Galaxy Note 7, parmak izi yerine Biyometrik güvenlik olarak iris tarama sistemi kullanacak nadir telefonlardan biri olacak. Snapdragon 823 çekirdek kullanacak olan Samsung Galaxy Note 7, kaportasının altındaki 6GB RAM ile bir araya geldiğinde en hızlı phabletlerden biri olacak, bu yüzden bu etiketi hak ediyor diyebiliriz. Ayrıca cihazın 4.000mAh gücünde bir bataryası olacağını da unutmayalım. 

Samsung Galaxy Note 7 Türkiye’de kaç lira

904 dolar olarak belirlenen Samsung Note 7’nin Türkiye’de minimum 1.100 ile 1.300 dolar arasında satılacak olmasını beklemek hiç de yanlış olmaz. Hatta iyimser bir tahmin bile olabilir. Yani ABD etiketi TL ile 2.612 TL’ye denk gelen cihaz, ülkemizde 4 bin TLye yakın bir etikete sahip olabilir gibi görünüyor.

Kenarsız Samsung Galaxy Note 7 Sürprizine Hazır Olun

Samsung Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi ve Ekran Detayları

Samsung Galaxy Note 7 İçin İris Tarama Özelliği Kesinleşti

YORUMLAR