Samsung Galaxy Note 8'in Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 8'in Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Note 8 hakkında uzun süredir sızıntılar gelmeye devam ediyor. Note 8'in önemli bilgilerini sızdıran Evan Blasscihazın resmi olarak çıkmasına üç hafta kala, Galaxy Note 8 olduğunu iddia ettiği bir fotoğrafı Twitter hesabında paylaştı.

Evan Blass'ın paylaştığı fotoğraf, bugüne kadar Note 8 hakkında sızdırılan bilgilerle örtüşüyor. Görünüm olarak S8 Plus'a çok benzeyen telefonun ekran boyutunun 6.3 inç olacağı iddia ediliyordu. Aslında S8 Plus, 6.2 inç ekrana sahip olduğu için belki de bu kadar büyük bir benzerlik durumu söz konusu olabilir. Ayrıca paylaşılan twitte Samsung Galaxy Note 8'in Midnight Black renginin basın görüntülerini görüyoruz.

Samsung'un ilk çift kameralı telefonu olacağı bilinen Galaxy Note 8'in, iPhone 7 Plus'dakine benzer bir çift kamera sistemi ile gelmesi bekleniyor. İkincil kamera; optik zum da dahil olmak üzere pek çok gelişmiş özellik sunacak. Çift kameranın yanına kondurulacak bir parmak izi sensörü olacağı da söylentiler arasında.

Samsung Galaxy Note 8 hakkında tüm ayrıntılar 23 Ağustos'ta New York'ta düzenlenecek basın toplantısı ile açıklanacak ve telefon hakkında dahanet bilgilere sahip olacağız.

Galaxy Note 8 Dual Kamera Sistemi Daha Fazla Zoom Olanağı Verecek

Samsung Galaxy Note 8, Bixby Destekli Kulaklıkla Gelebilir

YORUMLAR