Samsung Galaxy Note 8'in Gerçek Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 8'in Gerçek Görselleri Ortaya Çıktı

,

Güney Kore'li üretici Samsung'un merakla beklenen telefonu Galaxy Note 8'e ait olan üretim fotoğrafları sızdırıldı. Telefon 23 Ağustos'ta New York'ta tanıtılacak olmasına rağmen, neredeyse sızdırılmayan fotoğrafı kalmadı.

Sızdırılan fotoğraflara göre, sağ tarafta bir güç düğmesi veya Bixby düğmesi bulunuyor. Sol tarafta ise, ses açma kısma tuşu yer alıyorken, alt bölümde S Pen, USB-C bağlantı noktası ve bir kulaklık girişi var. Telefonun üst kısmı sade bir tasarımla bizi karşılıyor.

Ön çerçeveye göz gezdirdiğimizde, sensörler, LED flaş ve bir parmak izi okuyucu mevcut. Parmak izi tarayıcı sayesinde Samsung Pay gibi özelliklere erişilebilecek. 

Galaxy S8'de olduğu gibi 18:9 ekran formatıyla gelecek olan Samsung Galaxy Note 8, 6.3 inç'lik Super AMOLED ekrana sahip olacak. Dış kasası metal olacak telefonda, çift arka kamera bulunacak. Arka kapakta kameranın yanında yer alacak olan sensör ile birlikte arka kısmın büyük bir bölümü oldukça sade bir tasarıma sahip. Ayrıca telefonun altın, siyah ve mavi renk seçenekleriyle geleceği de sızdırılan fotoğraflar sonrasında ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy Note 8'in Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Galaxy Note 8 Dual Kamera Sistemi Daha Fazla Zoom Olanağı Verecek

YORUMLAR