Samsung Galaxy Note 8'in İlk Görseli Ortaya Çıkmış Olabilir

Samsung Galaxy Note 8'in İlk Görseli Ortaya Çıkmış Olabilir

IFA 2017 fuarında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 8 için söylentiler ve dedikodular şimdiden yayılmaya başladı. Birkaç gün önce telefonun, Android 7.1.1 kullandığını bir HTML5 testiyle öğrenmemizin ardından, bugün de Note 8'in tasarımının ortaya çıktığı iddia edildi. 

6.3-inch büyüklüğünde QHD bir ekrana sahip olması beklenen Samsung Galaxy Note 8'in arka tarafından 12 + 13 MP olmak üzere iki kamerayla geleceği de söylenmişti. Otomatik odaklama özelliği bulunan 8 MP ön kamera ve stereo hopalörler de kullanması beklenen telefonun, bir önceki nesilde olduğu gibi parmak izi okuyucu kullanacağı da belirtilmişti. Snapdragon 836 SoC kullanacak ilk telefon olma şerefine de ulaşacak olan Samsung Galaxy Note 8'in, bir de yeni fotoğrafı yayınlandı.

Bu yazdıklarımızın hepsinin söylenti haberlerin bir derlemesi olduğunun altını çizerek, Samsung Galaxy Note 8'e dair en ayrıntılı bilgilerin, 1 - 6 Eylül arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2017 fuarında ortaya çıkacağını da tekrar söyleyelim. 

Tüm bu söylentilerin yanı sıra telefonun tasarımına dair ilk görselin sızdığı da açıklandı. Samsung'un Koreli gazetecilere göndermek için hazırladığı basın görseli internete sızdı ve böylece Samsung Galaxy Note 8'in ilk resmi fotoğrafını da görmüş olduk. 

Samsung Galaxy Note 8, Snapdragon 836'lı İlk Akıllı Telefon Olabilir

Samsung, Apple'a Öyle Bir Darbe Vurmaya Hazırlanıyor ki!

YORUMLAR