Samsung Galaxy Note 9’un Yeni Renk Seçeneği Sızdırıldı

Gümüş Renkli Galaxy Note9 Sızıntı Görselleri 1

9 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılan Samsung Galaxy Note 9, okyanus mavisi, açık eflatun, gece yarısı siyahı ve metalik bakır olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahipti. Şu sıralar ise telefonun yeni bir renk seçeneğinin daha gelmek üzere olduğu ortaya çıktı.

Sızdırılan yeni görsellere göre, Galaxy Note 9’un yeni renk seçeneği gümüş olacak. Cihazın çerçeve hatlarında kullanılan ince açık mavi renk tonu da cihaza şık bir görünüm kazandıracak. Ancak telefonun S Pen’i kullanıcıları bir nebze hayal kırıklığına uğratabilir. Çünkü gümüş Galaxy Note 9’un S Pen’i de gümüş renginde olacak. Yani mavi Galaxy Note 9’un S Pen’inin sarı olması gibi kontrast renklerden oluşan bir durum maalesef gümüş Galaxy Note 9 için geçerli olmayacak.

Gümüş Renkli Galaxy Note9 Sızıntı Görselleri 2

Sızıntı haberlerine göre, Galaxy Note 9’un gümüş renkli versiyonu yakın zamanda ABD’de satışa sunulacak. Ancak bu renk seçeneğinin ABD dışındaki ülkelerde sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor. Galaxy Note 9’a getirilecek olan gümüş renk seçeneği, Samsung’un geçen yıl Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinde tanıttığı arktik gümüş rengine de bir hayli benziyor.

Samsung’un Galaxy Note 9 için gümüş renk seçeneğini, perakende ortaklarından birisine özel olarak sunabileceği ve bu ortağın geçmişte de birçok kez olduğu gibi Best Buy olabileceği söyleniyor.

Tam olarak hangi isimle adlandırılacağı henüz bilinmeyen yeni gümüş renkli versiyonun, ne zaman piyasaya çıkarılacağı da şimdilik bilinmiyor.