Samsung Galaxy S10, 'Galaxy Buds' Kulaklıklarıyla Gelebilir

Samsung Galaxy S10 Galaxy Buds

Şu sıralar hepimiz heyecanla 20 Şubat’ı bekliyoruz. Çünkü Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S10’u 20 Şubat’ta düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak.

Galaxy 10’un renk yelpazesinde neler olacağını şimdiden öğrenmiştik. Şimdi ise Samsung’un kablosuz kulaklıkları ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, Galaxy S10 ailesinin yanında Galaxy Buds kulaklıklarını da görebiliriz.

İddiaların sahibi, daha önce pek çok sızıntıya da öncülük eden sızıntı uzmanı Ishan Agarwal. Agarwal, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, "Görünüşe göre Samsung Galaxy S10 ön siparişleri, tanıtımının yapıldığı gün ya da ertesi gün başlayacak ve 7 Mart’a kadar devam edecek. Bu yüzden telefonun 7/8 Mart tarihlerinde satışa sunulacağını tahmin ediyorum. Ayrıca bazı bölgelerdeki ön siparişlerde, Galaxy Buds kulaklıkları hediye olarak verilecek!" ifadelerine yer verdi.

Samsung’un Galaxy S10 ailesindeki yeni amiral gemileri S10, S10 Plus ve S10e’nin MWC 2019’dan bir hafta önce 20 Şubat’taki bir etkinlikte tanıtılmasını bekleniyor. Ancak bazı bölgelerde ön siparişlerde hediye olarak Galaxy Buds kulaklıklarının verileceği yönündeki ifadenin, her üç model için de geçerli olup olmadığı bilinmiyor.

Galaxy Buds kulaklıklarının da, yeni bir kablosuz kulaklık serisi olarak ya da Samsung'un Gear IconX kulaklıklarının güncellenmiş veya yeni bir marka haline getirilmiş hali olarak 20 Şubat’taki Samsung etkinliğinde tanıtılmasını bekliyoruz.