Samsung Galaxy S10 Serisi Hakkında Yeni Detaylar

Samsung Galaxy S10 Hakkındaki Detaylar Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’a dair sızıntılar artarak devam ediyor. Üretim fabrikalarından birinden sızan render görüntüsü, Galaxy S10’un tasarım detaylarını gözler önüne seriyor.

Güney Koreli şirketin yeni alametifarikası olan Galaxy S10, manşetlerden düşmüyor. 2019 yılında piyasaya sunulması beklenen cihaz, sahip olduğu özelliklerle akıllı telefon piyasasına yepyeni bir soluk getirecek.

Samsung Galaxy S10, dört farklı versiyonla gelecek. Galaxy S10 ve Galaxy S10 +, üçlü ve dörtlü arka kameraların yanı sıra kavisli ekranlara sahip olacak. Serinin en düşük donanımlı modeli ise düz bir ekranla gelecek. Samsung ayrıca, altı kameralı ve 5G desteği olan bir modeli de kullanıcıların beğenise sunabilir.

samsung galaxy s10 özellikleri

Galaxy S10 ailesinin en donanımlı modeli olan S10 +,  çift ön kamera ile gelecek. Daha önceki konsept tasarımlarda, üzerinde delik olan yeni bir ekran türü görmüştük. Eğer söz konusu sızıntılar doğruysa, Galaxy S10 + ekranında iki delik birden görmemiz içten bile değil. Öte yandan tüm modeller arasındaki tek benzerliğin Infinity-O ekranı olduğunu söyleyebiliriz. 

Samsung’un yeni tasarım dili bazı kullanıcıların hoşuna gitmeyebilir, ancak ekranın sağ üst köşesinde bulunan kamera deliği cihazın daha ince çerçevelere sahip olmasını sağlayacak. Nitekim şirketin asıl amacı da, kullanıcılara çok daha iyi bir ekran deneyimi sunmak. Buna ek olarak, arka üçlü kamera sisteminin beklendiği gibi yatay olarak yerleştirileceğini de söyleyelim.

Sızıntılar, Galaxy S10 ile ilgili şimdiye oluşan beklentileri karşılıyor, ancak cihazın söz konusu görsellerdeki gibi görünüp görünmeyeceğini söylemek için biraz daha vakte ihtiyacımız var. 

Galaxy S10’un tasarımını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın!