Samsung Galaxy S10'un Konsept Videosu Ortaya Çıktı

Samsung kullanıcılarının merakla beklediği akıllı telefon Galaxy S10 hakkındaki sızıntılara 1 yenisi daha eklendi. Yayınlanan konsept video ile şimdiye kadar ortaya atılan iddiaların uyuştuğunu söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S10 hakkında son zamanlarda ardı arkası kesilmeyen sızıntılar yayınlanan video ile daha da netleşti. Cihazın, 4 arka kamera ve çift ön kamera ile geleceği hakkında konuşulanlar yayınlanan konsept videoda da açıkça görülmekte.

Galaxy S10 hakkında ortaya çıkan konsept videoyu, grafik tasarımcı Muhsin M. Belaal Auckburaully, Behance üzerinde paylaştı. Samsung Galaxy S10 için hazırlanmış olan bu konsept video daha önce ortaya çıkan sızıntı haberlerini, Samsung tedarik zinciri tarafından ortaya atılan bilgileri, donanım bileşenlerini ve çok daha fazlasını bir araya getiriyor diyebiliriz.

Yayınlanan videonun ne kadar gerçek olduğu henüz bilinmese de S10'un bu yıl akıllı telefon pazarında büyük dikkat çekeceğini şimdiden söylemek mümkün. 2019 yılının en çok beklenen akıllı telefonları arasında yer alan Galaxy S10 ve modellerinin, yayınlanan videoya göre farklı renk seçeneklerine sahip olacağını, ayrıca şık ve modern bir görünümle geleceğini söyleyebiliriz.

Sizler yayınlanan konsept video hakkında neler düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy S10 videoda göründüğü gibi olursa beğenir misiniz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!