Samsung Galaxy S10'un Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxsy S10 ön kamera

Samsung'un 2019'da piyasaya sürmesi beklenen amiral gemisi olacak olan Galaxy S10 modelinin tasarımı ile alakalı sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Çıkan sızıntılarda Samsung’un yeni çıkaracağı Galaxy S10'da pek çok insanın sevmediği çentik yerine ekranın sol üst kenarına küçük bir daireyi seçtiği ve bu dairenin içine kamerayı gömeceği görünüyor.

Samsung'un S10'u nasıl bir tasarımda çıkaracağı henüz netleşmemişken spesifikasyonlar arasında en son Exynos yonga seti veya en son Qualcomm yonga seti ile donatılacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda 6 ila 8GB RAM arasında bir paket olacağı ve muhtemelen çift (veya üç) arka kamera ile birlikte, cihazın ekranında kavisli bir yapıda geleceği düşünülüyor. Geçtiğimiz haftalarda Samsung Geliştiriciler konferansında tanıtılan One UI arayüz ile olması bekleniyor. Ekran tasarımı konusunda Samsung çenitk yerine sol üst köşeye daireyi seçmesi yeni bir devir açağı yönünde.

Galaxy S10, Şubat ayında Barselona'da yapılacak olan MWC 2019 fuarında tanıtılacak. Telefon hakkında detayların önümüzdeki aylarda daha da netleşeceği görünüyor. Tanıtıma kadar telefon hakkında paylaşılan tüm sızıntıları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.