Samsung Galaxy S3 Mini Avea ile Türkiye'de

Samsung Galaxy S3 Mini Avea ile Türkiye'de

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S3’ün farklı bir kullanıcı kesimine hitap eden bir başka versiyonu olarak tanımlayacağımız yeni akıllı cihazı Samsung Galaxy S3 Mini ülkemizde Avea ile satışa sunulmaya hazırlanıyor. Uygun fiyat ve kampanyalar ile ilk defa Türkiye’ye giriş yapmaya hazırlanan Samsung Galaxy S3 Mini tasarımı ve teknik özellikleri ile dikkat çeken bir cihaz.

Geçtiğimiz aylarda Almanya’da ilk kez görücüye çıkan ve Samsung tarafından resmen duyurusu yapılan Samsung Galaxy S3 Mini sonunda Türkiye sınırlarına giriş yapıyor. Avea ile ülkemizde satışa sunulması beklenen cihazın özelliklede Galaxy S3’ü büyük ekranı yüzünden tercih etmeyen ancak bu tip bir akıllı telefon sahibi olmak isteyen kullanıcı kitlesinin ilgi göstermesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S3’e farklı bir alternatif olarak çıkan Samsung Galaxy S3 Mini’yi abisi Galaxy S3’e göre daha ufak olarak piyasaya sunuldu. Böylece Samsung Galaxy S3’ün ekran boyutu ile barışamayan kullanıcılara bir alternatif doğdu. Ayrıca Samsung Galaxy S3’ün 30 milyon gibi dev bir satış rakamına ulaşması ile birlikte Samsung ticari bir atılım ile S3’ü daha farklı şekillerde kullanıcılarına sunmak istiyor.

Ancak Samsung Galaxy S3 Mini’nin Galaxy S3’e göre, performans bakımından daha geride kaldığını söylemekte fayda var. 1 GHz gücünde işlemci, 1 GB RAM, 4 inçlik ekranı, Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemi ve 5 megapiksellik kamerası ile dikkat çeken Samsung Galaxy S3 Mini Avea ile tarifeye ek ayda 9 liradan başlayan taksitlerle ülkemizde satışa sunulacak. Avea’nın bu uygun teklifini sizde değerlendirin bu fırsatı kaçırmayın.

YORUMLAR