Samsung Galaxy S3 Neo İçin Android Kitkat Yayınlandı!

Samsung Galaxy S3 Neo İçin Android Kitkat Yayınlandı!

Samsung başarılı geçen IFA 2014 etkinliğinin ardından diğer cihazları için söz verdiği Android güncelleme paketlerini dağıtmaya başladı.

Samsung tarafından üretilen birçok başarılı cihaz eski-yeni demeden Android Kitkat'a kavuştu. Android'in son sürümüne kavuşan Samsung'un şanslı telefonu ise Galaxy S3 Neo oldu. Galaxy S3 Neo ortalama 900 TL'lık bir fiyat etiketiyle satılıyor ve orta seviye telefon segmentinde yer alıyor. Samsung'un sürpriz bir şekilde yayınladığı Kitkat güncellemesinden sonra Galaxy S3 Neo bir kez daha popüler cihazlar arasına girmeyi başaracak gibi. 4.8 inç ekran boyutuna sahip olan S3 Neo kullanıcılarına 8MP kamera ve 16 GB dahili depolama alanı sunuyor.

Yapı numarası olarak I9300IXXUBNH3 kodunu taşıyan yeni güncelleme ilk olarak Kazakistan'da kullanılmaya başlandı. Kazakistan'dan sonra bu yeni güncellemenin hangi ülkeler için tanıtılacağı ise bilinmiyor ama bazı tahminler güncellemenin kısa sürede çoğu ülke için aktif hale getireceği yönünde. Android Kitkat güncellemesi ile Galaxy S3 Neo, yeni tasarıma ve daha güvenli bir sisteme sahip olacak.

Samsung Galaxy Note 4 Tanıtıldı

Samsung, Akıllı Saati Galaxy Gear S'i Tanıttı

YORUMLAR