Samsung Galaxy S3 ve Note 2 İçin Android 4.2.2 Ertelendi

Samsung Galaxy S3 ve Note 2 İçin Android 4.2.2 Ertelendi

Samsung Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modelleri, Galaxy S4'ten sonra hala piyasadaki en gelişmiş cihazlar olarak yerlerini koruyorlar ve tabii ki cihaz sahipleri merakla Android 4.2.2 sürümünün de yayınlanmasını bekliyorlar. Kullanıcılar için pek çok alanda kolaylıklar sağlayan bu Android versiyonunun gelişi maalesef SamMobile'dan açıklamaya göre gecikmiş durumda ve belirtilmeyen bir süre boyunca beklemeye devam etmek gerekecek.

Yeni TouchWiz arayüzünün Android 4.2.2 ile olan sorunlarından dolayı gerçekleştiği belirtilen bu gecikme, Samsung'un bazı daha yeni ancak güçsüz cihazlarda hali hazırda 4.2.2 kullandığı dikkate alındığında oldukça ilginç bir gelişme. Ancak Samsung'un Android 4.2.2 ile olan deneyiminin sorunların aşılmasında etkili olacağı ve gecikmenin çok uzun sürmeyeceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Bir kaç ay içerisinde resmi olarak yayınlanması beklenen güncellemenin Android 4.2.2'nin tüm nimetlerini kullanıcılara sunması ve TouchWiz'i de daha gelişmiş, kullanımı kolay hale getirmesi bekleniyor.

Gorilla Glass otomobillere de geliyor

YORUMLAR