Samsung Galaxy S4 14 Mart'ta New York'ta Tanıtılacak

SamMobile'ın güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Samsung Galaxy S4 14 Mart'ta New York'ta düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak.

Samsung Galaxy S4 14 Mart'ta New York'ta Tanıtılacak

Mobil Dünya Kongresi 2013'ün başlamasına bir hafta kaldı ancak Samsung'un kongrede yeni modeli Galaxy S4'ü tanıtmayacağı zaten daha önceden açıklanmıştı. Şimdilik kongrede hangi ürünlerin tanıtımının yapılacağı belli olmasa da sanıyorum ki herkesin en büyük beklentisi Samsung Galaxy S4'ü görebilmek.

Her ne kadar varolan pek çok dedikodu ve söylentiye bir yenisini ekleyecek de olsa bu seferki bilgi sızdırmasının kaynağı biraz daha güvenilir görünüyor. SamMobile'dan tanıdığımız ve en büyük bilgi sızdıranlardan birisi olarak bilinen Elder Murtazin, Samsung'un 14 Mart'ta New York'ta henüz karar verilmemiş olan büyük bir merkezde özel bir etkinlikle tanıtacağını iddia ediyor.

Şimdilik Samsung tarafından resmi bir açıklama veya onaylama mevcut değil ancak bahar aylarına çok az zamanın kaldığı bu günlerde Galaxy S4'ün daha fazla gecikeceğini sanmıyorum. Cihazın teknik özellikleri arasında 4 çekirdekli yeni Exynos işlemci, 2 GB RAM, 1080p Full HD ekran gibi artık üst düzey akıllı telefonlarda standart haline gelen donanımlar olacağı biliniyor ancak cihazı devrimsel hale getirecek olan özellikler konusunda maalesef bir bilgi yok.

Burger King'in Twitter Hesabı Hacklendi

YORUMLAR