Samsung Galaxy S4 Active'in Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S4 Active'in Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S4’ün tanıtılmasıyla birlikte söz konusu modelin kardeşleri merak edilir oldu. Galaxy S4 Mini ile başlayan bu dalga bir süredir dillendirilen Samsung Galaxy Active isimli ürünün aslında Galaxy S4 Active şeklinde sunulabileceğini göstermeye başladı.

GSMarena isimli yabancı dilde yayın yapan popüler mecranın elde ettiği fotoğrafların Galaxy S4 Active adlı telefona ait olduğu belirtiliyor. Söz konusu fotoğraflara baktığımızda alt kısımda fiziksel tuşların yer aldığını görüyoruz. Diğer yandan fotoğraftaki ürünün dış yapısına baktığımızda adeta bir kılıf ya da kapak takılmış izlenimi veriyor.

Şu ana kadar sızdırılan teknik bilgileri hatırlayacak olursak dört çekirdekli 1.9 GHz işlem yapan bir işlemci ve Adreno 320 ekran işlemcisi öne çıkıyordu. Diğer yandan ekranın değişmeyeceği yani 5 inçlik tam HD 1080p ekran çözünürlüğünde Super AMOLED ekran kullanılacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy S4 Active isimli olası ürünün en büyük özelliğininse su ve toza karşı dayanıklı olması şeklinde ifade ediliyor.

Yahoo Tumblr'ı satın alıyor

YORUMLAR