Samsung Galaxy S4 Avea İle Türkiye'de

Birkaç gün önce Samsung tarafından görkemli bir lansman ile tanıtılan yeni S modeli Samsung Galaxy S4’ün ön siparişleri başladı. Ülkemizde de operatörlerce ön siparişi alınmaya başlayacak olan Galaxy S4’ün ön siparişlerini toplayacak operatörlerden biris

Samsung Galaxy S4 Avea İle Türkiye'de

Birkaç gün önce Samsung tarafından görkemli bir lansman ile tanıtılan yeni S modeli Samsung Galaxy S4’ün ön siparişleri başladı. Ülkemizde de operatörlerce ön siparişi alınmaya başlayacak olan Galaxy S4’ün ön siparişlerini toplayacak operatörlerden biriside Avea oldu. Resmi facebook hesabından yapılan duyuru ile Samsung Galaxy S4’ün çok yakında Avea’da olduğu resmen duyuruldu.

Kısa bir süre içinde Avea iletişim merkezlerinde kullanıcıları ile buluşacak olan Samsung Galaxy S4’e çok avantajlı kampanyalar dahilinde sahip olabileceksiniz. Avea kullanıcılarına özel önümüzdeki günlerde Avea’nın resmi internet sitesinden Samsung Galaxy S4 için ön talep toplanmaya başlanacak. Dünyanın birçok ülkesinde Nisan ayında satışa sunulacak olan dördüncü nesil Galaxy S4’ün ülkemizde de farklı operatörler tarafınsan satışa sunulması bekleniyordu ve bu konuda Avea ve Vodafone hızlı davranan taraflar oldu.

Olağanüstü donanımsal özellikleri ve yepyeni dikkat çeken özellikleri ile Samsung Galaxy S4 çok yakında Avea bayilerinde sizleri bekliyor. Ön talepler için Avea’nın resmi internet sitesini takipte kalın.

Facebook Twitter'ı Yenmek İçin Etiket Sistemini Aktifleştirecek

YORUMLAR