Samsung: Galaxy S4 Dünya Mobil Kongresi'nde de Tanıtılmayacak

Samsung: Galaxy S4 Dünya Mobil Kongresi'nde de Tanıtılmayacak

Samsung Galaxy S4’e dair bilgiler ve ürünün tanıtımı tüm dünya tarafından merakla beklenirken Samsung CES 2013 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda ürünün tanıtılmayacağını çok önceden belirtmişti ve fuar sırasında da Exynos 5 Octa 8 çekirdekli mobil işlemcisi ve esnek ekranlarına dair tanıtımlar dışında herhangi bir yeni telefon modeli tanıtmamıştı.

CES 2013’ün bitmesinin ardından tüm gözler MWC (Mobile World Congress) yani Mobil Dünya Kongresi’ne çevrildi ve herkesin aklında Galaxy S4’ü bu kongrede görüp göremeyeceğine dair fikirler oluştu. iNews24 adlı haber sitesinin elde ettiği bilgilere göre Samsung mobilin başı JK Shin gelecek ay Barcelona’da düzenlenecek olan MWC’de Galaxy S4’e dair herhangi bir tanıtım gerçekleştirilmeyeceğini onayladı.

Şimdilik cihazın ne zaman ve nerede tanıtılacağına dair hiç bir bilgi mevcut değil. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Galaxy S3’ü tanıtan Samsung’un bu geleneği devam ettirerek Mayıs 2013’te kendi etkinliğinde tanıtması da elbette olması. Ayrıca şirketin çok sıkı gizlilik önlemleri nedeniyle aynı Galaxy S3’te yaşandığı gibi hiç bir dedikodunun gerçekçiliği onaylanamıyor ve cihazın özelliklerine dair bilgiler gölgede kalmaya devam ediyor.

Galaxy Note 8 Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak

YORUMLAR