Samsung Galaxy S4 Mini Yeniden Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S4 Mini'ye ait olduğu iddia edilen bu görüntülerin yanında teknik özelliklere dair bilgiler de var.

Samsung Galaxy S4 Mini Yeniden Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan ve şimdiden tüketicilerin gözdesi haline gelen Samsung Galaxy S4'ün satışlarının Galaxy S4'ten de daha yüksek olması bekleniyor ve cihazın bir efsane haline geleceği şimdiden kesinleşmiş durumda. Samsung Galaxy S3'te benimsediği stratejiyi bu cihazında da gerçekleştirecek ve Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefonu tüketicilerin beğenisine sunacak.

Wall Street Journal'ın cihaza dair sızdırdığı bilgiler ile Weibo kullanıcısı PunkPanda'nın ele geçirdiğini iddia ettiği Samsung Galaxy S4 Mini fotoğrafları ile cihazın özelliklerine dair bazı bilgiler elde edebiliyoruz. PunkPanda'nın geçmişte de Samsung cihazları ele geçirmekte başarılı çalışmalar gerçekleştirdiği de biliniyor.

Cihazın teknik özelliklerinin 4.3 inçlik bir ekran, 1.6 Ghz hızındaki çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksellik kamera olduğu belirtiliyor ve bellek miktarı, ön kamera ve batarya kapasitesi konusunda henüz bir bilgi yer almıyor. Fiyatı da belirsiz olan Samsung Galaxy S4 Mini'ye dair daha fazla bilginin bir kaç hafta içerisinde ortaya çıkacağına inanıyorum.

Eğer Samsung Galaxy S4'e ait olduğu söylenen cihaz fotoğraflarını da görmek isterseniz aşağıdaki galerimizi gezmeyi unutmayın.

Akıllı telefon sahipleri daha büyük ekranlar istiyorlar

YORUMLAR