Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Tanıtılacak?

Önümüzdeki yıl yaz aylarında çıkması beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan muhtemel adı Galaxy S4’ün ne gibi özelliklere sahip olacağı hakkında dedikodular kaldığı yerden devam ediyor. Cihaz hakkında ortaya atılan yeni bu yeni iddianın Samsun

Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Tanıtılacak?

Önümüzdeki yıl yaz aylarında çıkması beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan muhtemel adı Galaxy S4’ün ne gibi özelliklere sahip olacağı hakkında dedikodular kaldığı yerden devam ediyor. Cihaz hakkında ortaya atılan yeni bu yeni iddianın Samsung’a yakın bir kaynaktan geldiğini de belirtelim. Samsung’un bir fan sitesi olan Sammobile Samsung Galaxy S4 için yeni bilgiler yayınlandı.

CES’te tanıtılması beklenen Galaxy S4’ün daha geç bir tarihte tanıtılması bekleniyor, erken bir tarihte tanıtılmamasının sebebi olarak Galaxy S3’ün muhteşem başarısı ve 30 milyonluk dev satış rakamı gösteriliyor. Sammobile’a göre kod adı olarak Project J kullanılan Samsung Galaxy S4’ün 2013’ün ilk çeyreğinde ilk bahar aylarında tanıtılması bekleniyor.

Bu sefer daha büyük bir ekran kullanmayı amaçlayan Samsung, Galaxy S4 için 5 inçlik full HD 1080p AMOLED bir erkan düşünüyor. Exynos 5 işlemcisinin kullanılması beklenen S4’ün 2 GB RAM ve 13 megapiksellik bir kameraya sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte Samsung daha düşük maliyetle üretilmiş bir Galaxy Note’u da S4 ile birlikte tanıtabilir. Gelen bilgiler şimdilik bu şekilde, bakalım ilerleyen günlerde Samsung bu iddialar için ne söyleyecek.

YORUMLAR