Samsung Galaxy S4 Oyun Performansı En Yüksek Telefon

Samsung Galaxy S4 Oyun Performansı En Yüksek Telefon

Bugün Türkiye tanıtımı yapılacak Samsung Galaxy S4'ün teknik yetenekleri ile ilgili veriler gün yüzüne çıkmakta. Son veriler ise cihazın oyun performansı ile ilgili. Yurtdışı teknoloji çevreleri tarafından Snapdragon 600 işlemci kullanan bir Galaxy S4'ün performansı kendisiyle aynı kulvarda yarışan HTC One ve iPhone 5 ile karşılaştırılırken Apple iPad 4, Google Nexus 10 gibi tabletler de incelemeye dahil ediliyor.

İncelemelere Galaxy S3'ünde dahil edilmesi önemli bir nokta; böylece yeni telefonun bir önceki seriye göre ne kadar performans artışı sunduğu da sergilenmekte.

Genel tabloya bakıldığında Galaxy S4, HTC One ile performans anlamında yüksek rekabete girmekte ve çok az farkla HTC One'ı geride bırakmakta. iPhone 5 ile kıyaslandığında Full HD çözünürlükte Galaxy S4 iPhone 5'e göre 2 kat fazla puan topluyor. İlginç bir nokta ise Galaxy S4'ün hemen hemen her testte Galaxy S3'e göre en az 2 kat performans artışı sunması ve aradaki farkın Full HD çözünürlükte 3 kattan fazla olması. 

Tabletler ile kıyaslandığında Galaxy S4 oldukça umut veriyor. Google Nexus 10'a göre en az %25, Full HD'de 2 kat fazla performans sunan S4, performans anlamında iPad 4 ile başbaşa gidiyor.

Vodafone, Samsung Galaxy S4 Tarifelerini Duyurdu

YORUMLAR