Samsung, Galaxy S4 Söylentilerini Yalanladı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Samsung Galaxy S4 söylentileri, Samsung’un Twitter’dan yaptığı bir açıklama ile yalanlandı. Şu an için piyasanın en iyi akıllı mobil cihazına sahip olan Samsung, Galaxy S3’ün iPhone 5’ten daha iyi bir model olması nedeniyl

Samsung, Galaxy S4 Söylentilerini Yalanladı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Samsung Galaxy S4 söylentileri, Samsung’un Twitter’dan yaptığı bir açıklama ile yalanlandı. Şu an için piyasanın en iyi akıllı mobil cihazına sahip olan Samsung, Galaxy S3’ün iPhone 5’ten daha iyi bir model olması nedeniyle Samsung Galaxy S4’ün çıkış tarihini, söylentilerde ortaya çıkan 2013 yılının başı olarak duyurmayacak gibi.

Çok değil daha düne kadar“ iPhone 5’in duyurusundan sonra kolları sıvayan Samsung cephesi Galaxy S4’ün çalışmalarına başladı ve Samsung Galaxy S4’ü 2013’ün başlarında göreceğiz “ söylentileri herkesi şaşırtmıştı. Ancak bugün yapılan resmi açıklama ile Samsung bu söylentilerin basit şeyler olduğunun ve inanılmaması gerektiğini altını çizdi.

Samsung Galaxy S4 haberimiz için tıklayın.

Twitter'da yapılan açıklamanın Türkçe karşılığı;

" Bazı medya kuruluşlarında ortaya çıkan Galaxy S3 sonrası Galaxy S modellerine ait haberler gerçeği yansıtmıyor. Bunlar basit söylentler ve ilerde çıkacak yeni söylentilere de inanmayın "

Var olan cihazları ile Apple’ın yeni iPhone 5’ine karşı üstünlüğü devam eden Samsung şu an için yeni bir model duyurusu düşünmüyor. Samsung Galaxy Note 2 ile de var olan cihazlarının gücünü vurgulayan Samsung’un yeni Galaxy S modeli olan muhtemel adı Galaxy S4’ü 2013 yılı içinde duyurması bekleniyor ancak bunun için henüz ortada net bir tarih yok.

YORUMLAR