Samsung Galaxy S4 Teknik Özellikleri Ortaya Çıkıyor mu?

Samsung Galaxy S4'e dair kesin özellikler henüz belli olmasa da içeriden gelen dedikodular sızdırılmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S4 Teknik Özellikleri Ortaya Çıkıyor mu?

Samsung Galaxy S3’ün büyük başarısının ardından Samsung’un Galaxy S4 için çalışmaları sürdürdüğünü tahmin etmek o kadar da zor değil. Her ne kadar Samsung Galaxy S4 için herhangi bir yorumda bulunmaktan kaçınsa da cihazın hazırlandığına dair pek çok yabancı kaynaktan ve Samsung içerisinden elde edilen dedikodular mevcut.

Bu dedikodu ve söylentilerden bir tanesi Salı günü ortaya çıktı ve Samsung Galaxy S4’ün Exynos 5450 çipsetli güçlü bir Cortex A15 4 çekirdekli işlemci ile birlikte geleceği belirtildi. Bu güçlü işlemci performansının yanında 13 megapiksellik bir kameranın yer alacağına dair diğer bilgiler Galaxy S4’ün yine öncü bir akıllı telefon olacağına işaret ediyor.

Bir diğer söylenti ise Galaxy S4’ün 2013 Şubat ayının sonlarına doğru piyasaya sürüleceğine dair tahminlerden oluşuyordu. Ancak Samsung bu bilgiyi anında yalanlayarak henüz böyle bir ürünün olmadığına dair açıklamalar yapmıştı.

Şimdilik bu bilgileri doğrulayacak kesin kaynaklar yer almasa da Samsung Galaxy S3 Mini’nin kısa süre önce piyasaya sürülmesi ve Galaxy S2 Plus modelinin de satışa sunulacak olması nedeniyle Galaxy S4’ün gelişinin gecikmesi de olasılıklar arasında yer alıyor.

YORUMLAR