Samsung Galaxy S4 Vodafone ile Türkiye'de

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S4 için operatörler arasında kıyasıya bir mücadele başladı. Avea’dan sonra Vodafone’da Galaxy S4’ü Türkiye’de satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Vodafone Red abonelerine cazip kampanyalar doğrultusunda Galaxy S4’ü

Samsung Galaxy S4 Vodafone ile Türkiye'de

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S4 için operatörler arasında kıyasıya bir mücadele başladı. Avea’dan sonra Vodafone’da Galaxy S4’ü Türkiye’de satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Vodafone Red abonelerine cazip kampanyalar doğrultusunda Galaxy S4’ü satışa sunacak olan Vodafone ön taleplere çok yakında başlayacak.

Nisan ayının ortasında satışa çıkması beklenen Samsung Galaxy S4 üstün donanımsal özellikleri göz dolduran bir model olarak karşımıza çıktı. Avea’nın ardından Vodafone’da yaptığı bir duyuru ile Vodafone Red abonelerini birbirinden avantajlı kampanyalar kapsamında Samsung Galaxy S4 sahibi yapacak.

Sizde Vodafone’dan Galaxy S4 sahibi olmak istiyorsanız ön talepler için biraz daha beklemek zorundasınız. Avea ve Vodafone’dan sonra bakalım Turkcell’de Galaxy S4 için bir atılım gerçekleştirecek mi.

Samsung Galaxy S4 Avea İle Türkiye'de

YORUMLAR