Samsung Galaxy S4'te Ciddi Görüntü Sorunları mı Var?

Samsung Galaxy S4'te Ciddi Görüntü Sorunları mı Var?

Samsung Galaxy S4'ün güçlü donanımı ve arkasındaki yazılım desteği sayesinde en popüler akıllı telefon olacağı daha satışa yeni yeni sunulduğu şu günlerde kendini belli etmeye başladı. Pek çok satış noktasında ürünün tedariğine dair yaşanan büyük sıkıntılar cihaza olan talebi gösteriyor ancak bir şekilde Galaxy S4'ü almış olanlar arasında bir şikayet şimdiden kendini belli etmeye başladı.

Cihazdaki Full HD Super AMOLED ekranın mükemmel bir görüntü kalitesi sunması gerekirken bazı kullanıcılardan gelen mor renk ve kaydırma sırasındaki bulanıklıklara dair şikayetler özellikle XDA forumlarında kendisini gösteriyor.

Ürün sahipleri bu sorunun yazılımsal olduğunu umuyorlar ve gelecek güncelleme ile çözülmesini bekliyorlar. Her ne kadar bir kaç kişi farklı ROM'lar üzerinde de aynı sonucun elde edildiğini ortaya koysa da, bu ROM'ların hepsinin aynı temel kod üzerinde inşa edildiği biliniyor. Sorunun yazılım değil donanım kaynaklı olması durumunda ise hali hazırda parça kalitesi ile eleştirilen Samsung'un başının büyük bir belaya gireceğini iddia edebiliriz.

Özellikle LG ve HTC gibi rakiplerin Samsung Galaxy S4 ile yakın zamanda çok güçlü cihazları ortaya koymuş olmalarının Samsung Galaxy S4'ün popülerliğini ne derecede etkileyeceğini ve satışlarda düşüşlere neden olup olmayacağını göreceğiz. Zira bu üreticilerin cihazlarında herhangi bir üretim sıkıntısına şimdiye dek rastlanmadı. Galaxy S4'te bulunan problemi aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Apple incelik için kavisli batarya kullanmak istiyor

YORUMLAR