Samsung Galaxy S4'ün Türkiye Fiyatı Açıklandı

Samsung Galaxy S4'ün Türkiye Fiyatı Açıklandı

Samsung’un yeni amiral gemisi niteliği taşıyan akıllı telefonu Galaxy S4 geçtiğimiz gün görkemli bir şekilde tanıtıldı. Muhteşem özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galay S4 birçok kullanıcının hayallerini süsler nitelikte bir cihaz oldu. Kendisinden bir önceki S serisi olan Galaxy S3’e benzeyen tasarımı, üstün donanımsal özellikleri ve inceliği ile dikkat çeken Samsung Galaxy S4 birçok yeniliği beraberinde getirdi.

Smart Pause, Smart Scroll gibi daha birçok yeni özelliği ile dikkat çeken Samsung Galaxy S4’ün Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. 8 çekirdekli Exynos 5 işlemcisini kullanan cihazın ağırlığı 130 gram ve kalınlığı ise 7.9 milimetre olan S4’ün 4.99 inç büyüklüğünde dev bir ekranı bulunuyor.

Ürünün özellikleri böylesi göz alınca hiç şüphesiz ürün hakkında en merak edilen konu fiyatı oluyor. Nisan ayının sonlarında satışa çıkacak olan Samsung Galaxy S4’ün ülkemizde de bu tarihlerde satışa çıkması ve yerel bir lansman düzenlemesi bekleniyor. Ürünün fiyatına gelince, bu konuya ilişkin resmi bir ağızdan açıklama var. Samsung Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Koçdar’ın yaptığı açıklamada cihazın fiyatının 2000 TL’nin altında olacağı belirtildi. Samsung Galaxy S3’ün ilk çıktığı zamanlarda sahip olduğu fiyatın aynısının Samsung Galaxy S4 içinde geçerli olacağı söylendi.

Tekrar belirtmekte fayda var, Nisan ayının sonlarında satışa çıkacak olan Galaxy S4’ün fiyatının 2000 TL’nin altında olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S3 Yenilenecek

YORUMLAR