Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Aralık Ayında Yayınlanacak

Samsung'un çıkış tarihinin üzerinden aylar geçmesine rağmen hala popüler olan telefonu Galaxy S5 için Android Lollipop güncellemesi geliyor.

Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Aralık Ayında Yayınlanacak

Samsung'un üretmiş olduğu Galaxy S5 telefonu dünya çapında iyi bir satış rakamı yakalamayı başarmıştı. Kalp atışı ölçme ve adım sayma gibi özellikleriyle çok beğenilen Samsung Galaxy S5 için güzel haberler var. Google tarafından geliştirilen Android'in yeni sürümü Lollipop'un Samsung Galaxy S5 için yayınlanacağı tarih belli oldu.

Samsung Galaxy S5 çıkış tarihinin üzerinden aylar geçmesine rağmen hala kalitesini koruyabilen güncel bir telefon. Sürekli yapılan iyileştirme güncellemeleriyle Galaxy S5 kullanıcılarını mağdur etmeyen Samsung bu sefer Android Lollipop için güzel bir atak yaptı. Dev teknoloji şirketinin yapmadığı Android L açıklaması bir internet sitesi tarafından sızdırıldı. Söylentilere göre Samsung Galaxy S5 Android Lollipop sürümüne Aralık ayında kavuşacak. Henüz tam tarih bilinmiyor ama Aralık ayına kadar Samsung ise Google'ın geliştirmiş olduğu Android'in 5.0 sürümünü çeşitli şekillerde farklılaştırmak için uğraşacak.

Android Lollipop hız ve yeni tasarımıyla oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. Şüphesiz Kitkat'ın olumlu yorumlar almasından sonra Google, Android Lolipop'tan oldukça umutlu ve iyi bir başarı yakalayacak gibi. Samsung Galaxy S5'te Aralık ayında yapılacak güncellemeden sonra nelerin değiştiğini her zaman olduğu gibi Tamindir'den bulabilirsiniz. Galaxy S5'in yanı sıra diğer popüler cihazlar içinde Android Lollipop güncellemesinin yolda olduğunu hatırlatalım.

Android Lollipop İçin Yeni Google Messenger

Android Lollipop'ta Gizli Flappy Bird Oyunu Bulundu

YORUMLAR