Samsung, Galaxy S5 İçin Hazırladığı Android 6.0.1 Güncellemesini Yanlışlıkla Yayınladı

Samsung, Galaxy S5 İçin Hazırladığı Android 6.0.1 Güncellemesini Yanlışlıkla Yayınladı

Akıllı telefon piyasasında adını sıklıkla duyduğumuz Samsung, arka arkaya yaptığı hatalarla kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. 2016 yılında dağıtıma başlayacağı Android 6.0.1 sürümü için önceden hazırladığı testleri yanlış kişilere gönderen Samsung, bu sayede yeni Android arayüzünü istemeyerek te olsa sızdırdı.

Samsung Galaxy S5 kullanıcıları yeni yılda yayınlanacak olan Android 6.0.1 sürümünü sabırsızlıkla beklerken, dev teknoloji şirketi büyük bir hata yaptı. Samsung yanlışlıkla Kore ve İngiltere'de Galaxy S5 için hazırladığı Android 6.0.1 sürümünü yayınladı. Telefonunu kullanırken rastgele bu güncellemeye denk gelen bir kullanıcı hemen Android 6.0.1 güncellemesinin resimlerini ve videosunu çekti.

Yeni Android 6.0.1 sürümü sayesinde Galaxy S5 daha güvenli ve daha hızlı bir hale geliyor. Kullanıcılara özel tasarlanan TouchWiz arayüzüyle de dağıtıldıktan sonra kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle karşılaşacak gibi görünüyor.

Samsung'un Galaxy S5 için özel olarak hazırladığı ve şanslı kullanıcı tarafından sızdırılan Android 6.0.1 sürümüne ait ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Android 6.1 Marshmallow Haziran 2016'da Geliyor

Samsung Galaxy S3 için Android 6.0 Marshmallow Müjdesi!

YORUMLAR