Samsung Galaxy S5 için Heathrow Havaalanı'nı Kiraladı

Samsung Galaxy S5 için Heathrow Havaalanı'nı Kiraladı

Samsung Galaxy S5 tanıtımını Heathrow Havalimanı'na taşıyarak mobil cihaz piyasasında reklama yeni bir boyut kazandırıyor.

Teknolojinin hızlı ilerleyişiyle tüketimin de hızlandığı günümüzde, cihazlar kadar reklamlar da başarıda önemli bir rol oynuyor. Bu savaşın ön planındaki iki şirketten biri olan Samsung, önümüzdeki dönem en çok konuşulacak amiral gemisi Galaxy S5'in tanıtımı için Londra'nın ünlü Heathrow Havalimanı'nı seçti. 

Rakibi Apple ile reklam savaşında kullanıcıları sürekli şaşırtan hamlelerine rağmen Samsung, yaygın iPhone ilgisini bir türlü kıramadı. Yine de attığı adımlarla takdirimizi kazanan reklam ekibi, bu kez potansiyel müşterilerin en çok bulunduğu havalimanı konseptini denemeyi seçti. Cihazın görünürlüğünün arttırılması adına, önümüzdeki iki hafta boyunca Terminal 5 adı yerini Terminal Galaxy S5'e bırakacak. Terminalde cihazın bilfiil sergilenmesinin yanında, yön gösterici işaretler, tüm ekranlar ve hatta havalimanının web sitesi Galaxy S5 ile süslenecek. Cihazın satışı da yine terminalde yer alan Dixons Travel mağazasından gerçekleştirilecek.

Basın açıklamasına göre dünyanın en hareketli havalimanı olan Heathrow, ilk kez bir markanın reklam kampanyası için kapılarını açarken, bu jest yetkililerin markaya duydukları güveni gösteriyor. Havalimanı reklamcılığı sektöründe lider olan JCDecaux Airport işbirliğiyle yönetilen kampanya boyunca dijital panel, işaret, kapı numarası, bagaj alım alanı ve bekleme salonu gibi toplamda 172 birim bu kampanya için yeniden tasarlandı. Etkili olacağından emin olduğumuz bu kampanyanın ne kadar geniş bir kitlede yankı bulduğunu sosyal medya yorumları gösterecek.

Parmak İzi Okuyuculu Samsung Galaxy S5 Tanıtıldı

Samsung Galaxy S5'in Çift SIM Modeli Çin'de Satışa Sunuldu

YORUMLAR