Samsung Galaxy S6 Active'in Görüntüleri Sonunda İnternete Düştü

Samsung Galaxy S6 Active'in Görüntüleri Sonunda İnternete Düştü

Samsung’un Galaxy S6 serisine Active adında bir üye daha ekleyebileceği uzun zamandır konuşuluyordu. Bugün bu olası akıllı telefonun görüntüleri internete düştü. Bakın Samsung Galaxy S6 Active neye benziyor.

Samsung'dan Sürpriz, Bir Galaxy S6 Daha Geliyor haberimizin üzerinden neredeyse 2 ay geçti. Samsung’un biraz daha orta sınıf, daha dayanıklı sporcu ve aktif kullanıcılara yönelik Active serisinin gelebileceği bu süre zarfı içerisine hep konuşuldu.

Bugün Samsung Glaxy S6 Active modellerine ait olduğu iddia edilen bir cihazın görüntüleri internete düştü. Yukarıda manşette kullandığımız görsel temsili, ancak aşağıdakiler değil. Hatta yansımalardan fotoğrafın ne kadar gerçek olduğu da anlaşılabilir.

Dedikodulara göre Samsung Galaxy S6 Avtive 5.1 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olacak ve SM-G890A sürüm adını taşıyacak. 3 GB ram geleneğini bozmadığı konuşulan Samsung Galaxy S6 Active, batarya olarak 2.550mAh kullanacak ve Exynos 7420 çekirdeğe sahip olacak. Arka kamerasının 16 MP olacağı sızdırılan S6 Active, 32 GB dahili bellekle gelecek ve bu yükseltilemeyecek. Bu bilgilerin hepsi şu anda bir söylentiden ibaret. Samsung’dan iddialar ya da görüntülerle ilgili henüz bir ses çıkmadı.

Samsung Esnek Ekranları Geliyor, İlk Hedef Samsung Galaxy S6 Active

LG Daha G4'ü Çıkarmadan Yeni Bir Süper Telefon Çıkarmak Üzere

YORUMLAR