Samsung Galaxy S6 Edge Dayanıklılık Testi Kan Donduruyor

Samsung Galaxy S6 Edge Dayanıklılık Testi Kan Donduruyor

Samsung Galaxy S6 Edge’in ekranı herkesi kara kara düşündürüyordu. Kıvrılan kenarlarının darbelere nasıl karşı koyacağı merak konusu olmuştu. Bu merakınızı giderecek, biraz da içinizi hoplatacak bir test videosu yayınlandı.

Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Ürküten Gerçek haberimizi hatırlarsınız. Samsung’un heyecanla beklenen yakışıklı ürünü Edge hakkında bazı endişeleri aktarıyordu. Bugün Kore’den gelen bir video bu endişeleri bertaraf edebilir gibi görünüyor.

Son derece hırçın davranılan Samsung Galaxy S6 Edge, aldığı darbelere aslanlar gibi dayanıyor. Ancak videoyu izlemek de biraz cesaret istiyor. Üst üste defalarca yaklaşık 90 cm yüksekten kuvvetle yere fırlatılan (dikkat edin fırlatılan diyoruz, düşen değil) Samsung Galaxy S6 Edge şaşırtıcı dayanıklılığı ile göz dolduruyor. Videoda saat uygulamasının biraz sıkıntı yaşadığı gözden kaçmıyor, ancak bu durum çarpmanın şiddetinden değil uygulamanın sıkıntılı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Test tamamen bireysel ve resmi olmayan bir ortamda gerçekleştirilmiş. 

Yaklaşık 3 bin liralık bir telefonu bu şekilde yerlere çalmak çok da kolay bir test olmasa gerek.   

Samsung Galaxy S6 EdgeBasın Fotoğrafları

Samsung Galaxy S6 Edge Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Galaxy S6 Edge Ekranı İçin Özel Uygulamalar Geliyor

YORUMLAR