Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Ürküten Gerçek

Samsung Galaxy S6 Edge Hakkında Ürküten Gerçek

Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung üretim bandından çıkan en şık telefonlardan biri. Yenilikçi tasarımıyla göz dolduruyor, ancak risk altında.

Bir telefonu düşürmek bazen sorun yaratmayabilir. Bu telefonu nereye ve ne yükseklikten düşürdüğünüzle ilgili olarak artan bir risk olarak karşımıza çıkıyor. Samsung kullanıcıları ve Samsung Galaxy S6 Edge almayı kafasına koymuş olanlar bugünlerde bunu düşünüyor.

Samsung Galaxy S6 Edge düşerse ne olur? Kırılganlık riski daha fazla olabilir mi? Çünkü bilindiği üzere Samsung Galaxy S6 Edge’in ekranı kenarlardan kıvrılarak telefonun ön yüzünü tamamen kaplıyor. Bu durum telefonun elimizden bir şeklide düştüğü anda özellikle ekranını son derece kırılgan kılıyor.

Samsung Galaxy S6 Edge ne kadar kırılgan? Samsung ve mobil telefon forumlarında en çok konuşulan konulardan bir tanesi bu. Telefonun üzerinde gelecek olan yazılımın mükemmelliği ya da tasarımın kusursuzluğu ikinci plana atılmış durumda.

Bilindiği gibi Samsung Galaxy S6 serisinin pahalı bir ürünü alan Samsung Galaxy S6 Edge o kadar para verdikten sonra hasar görürse ne olacak, Samsung servisleri bu konuda nasıl bir strateji uygulayarak kullanıcıları garanti kapsamına alacak bu da bilinmiyor.

Ancak atılımcı kapak ve kılıf tasarımcıları kullanıcıların içini biraz rahatlatmak adına, aşağıdaki tasarımlarda Samsung Galaxy S6 Edge ürünleri pazarlamaya hazırlanıyorlar.

Lenovo İlk Windows Phone Cihazını Birkaç Ay İçinde Çıkartıyor

Sony Xperia Z2 ve Z Serisi İçin Android 5.0.2 Güncellemesi Yayınlandı

Apple, Android Kullanıcılarına Özel Değişim Programı Hazırlıyor

YORUMLAR