Samsung Galaxy S6 Edge için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Samsung Galaxy S6 Edge için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Samsung’un geçtiğimiz hafta satışa sunduğu Galaxy S6 Edge için pek çok düzeltme içeren 129.52 MB’lık yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Yeni güncellemenin detayları haberimizde.

Samsung’un yeni nesil kavisli ekranlı amiral gemisi Galaxy S6 Edge modeli için çeşitli yazılım iyileştirmelerin yapıldığı bir güncelleme paketi yayınlandı. İyileştirmelerin yanı sıra, stabilite ve performans geliştirmelerini de içeren güncelleme 129.52 MB boyutunda.

Parmak izi tanıma sürecinin geliştirildiği bu güncellemeyle beraber parmak algılama performansı artırılarak daha kullanışlı bir hale getirilirken, fotoğraf düzenleyicisine de çeşitli özellikler eklendi. Güncellemenin getirdiği diğer iyileştirmeler ile aksesuarlarla uyumluluk geliştirildi ve E-posta, müzik, S Planlayıcı ve dahili olarak gelen pek çok uygulamada arayüz geliştirmeleri yapıldı.

Samsung’un, Android 5.0.2 sürümüyle gelen Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde çeşitli arayüz iyileştirmeleri yaparak, bu cihazları Android 5.1 Lollipop sürümüne güncellemesi bekleniyor. Yeni yazılım güncelleştirmesini cihazınızın Ayarlar bölümündeki Yazılım Güncelleştirme menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Apple'a Kötü Haber, Samsung Listelerde Yeniden Yükseliyor

Samsung Galaxy S6’lara Operasyon Düzenlendi

YORUMLAR