Samsung Galaxy S6 Edge Plus İçin Klavye Kılıf da Geliyor

Samsung Galaxy S6 Edge Plus İçin Klavye Kılıf da Geliyor

Samsung Galaxy S6 Edge Plus çıkmadan internete hakkında türlü bilgi sızdı. Bunlardan en yenisi de klavye kılıf aksesuarı.

İnternete sızan yeni görüntüye göre Samsung Galaxy S6 Edge Plus için bir de klavye olarak kullanılabilen kılıf aksesuar çıkıyor. Son derece kullanışlı olan bu aksesuar zaten oldukça büyük olan Samsung Galaxy S6 Edge Plus ekranında yazı yazmakta güçlük çekenlerin işine yarayabilir.

Sızan görüntüye göre telefonun içine yerleştirildiği kılıf ön tarafta bir klavye barındırıyor. Bu klavye telefon ekranının üçte birini kaplıyor. Tam ekran cihaz kullanımını engelleyen bu klavye aslında ekranda cihazı kontrol edebilecek kadar yer bırakıyor.

Klavye kılıfın sol tarafında bir buton olduğu da dikkat çekiyor. Bu butonun “tab” işlevi göreceği düşünülüyor. Klavye kılıf Samsung Galaxy Edge Plus ‘da Office benzeri uygulamalar kullananları da bu tuş ile sevindirmiş olacak.

Aslında ilk bakışta bu klavye kılıf, geleneksel mobil telefon klavye tasarımlarını çok andırıyor. Bunun da kullanımı kolaylaştıracağı düşünülüyor. Kılıfın henüz fiyatı belli değil. 

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Görüldü

Samsung Galaxy S6 Edge Plus ve S6 Edge Arasındaki Fark Görüntülendi

YORUMLAR