Samsung Galaxy S6 Edge Sene Sonunda Piyasada Olmayabilir

Samsung Galaxy S6 Edge Sene Sonunda Piyasada Olmayabilir

Samsung Galaxy S6 serisi için yapılan ön siparişlerde Galaxy S6 Edge serisi daha çok talep aldı. Bu durum üretimi S6’dan daha uzun zaman gerektiren S6 Edge’in talepleri zamanında karşılamayacağı anlamına gelebilir.

Samsung yetkilileri ön sipariş dökümlerini analiz ederken canlarını sıkan bir gerçekle karşılaştılar. Samsung Galaxy S6 ürün bandında en çok ön siparişi Galaxy S6 Edge almıştı. Bugün Samsung Galaxy S6’lar piyasaya çıkıyorlar, ancak siparişlerin hepsini tamamlayabilmek için Samsung’un daha fazla S6 Edge üretmesi gerekiyor.

Samsung pazarlama ve üretim departmanları tasarım olarak ‘devrim’ diye adlandırdıkları Samsung Galaxy S6’nın ekran yapısının farklı olmasından dolayı normal S6’dan daha uzun sürdüğünü ancak taleplerin de bu cihaz üzerinde yoğunlaştığını rapor ettiler. Bu durum böyle devam ederse Samsung Galaxy S6 Edge yılsonu gelmeden piyasada bulunamayan bir cihaz olacak.

Ön siparişler tükendikten sonra gelecek olan taleplerin karşılanması için daha çok Galaxy S6 Edge üretmek için üretim bantlarını modifiye etmeyi düşünen Samsung, 2015 yılı bitmeden mağazalarda S6 Edge bulmanın zor olabileceği konusunda endişe duyuyorlar.

Samsung Galaxy S6 EdgeMontajına Hayran Kalacaksınız

Samsung'un Galaxy S6 Edge Pişmanlığı

Samsung Galaxy S6 Edge İncelemesi

YORUMLAR