Samsung Galaxy S6 için Android 5.1.1 İnternette Yayınlandı

Samsung Galaxy S6 için Android 5.1.1 İnternette Yayınlandı

Önceki gün Fransa için internette beliren Samsung Galaxy S6 Android 5.1.1 güncellemesinden sonra şimdi de tüm Samsung Galaxy S6'lar için Android 5.1.1 güncellemesi internete yüklendi. Sadece SM-G920F modelinde üretilen Samsung Galaxy S6'ları kapsayan Android güncellemesini dilerseniz kendiniz gerçekleştirebiliyorsunuz.

Galaxy S6 için gelecek olan Android 5.1.1 güncellemeleri internette yayınlanmaya başlayarak bir çok kullanıcı tarafından indirildi. Fakat bu Android güncellemesi sadece Galaxy S6'nın Samsung tarafından üretilen son serisi olan SM-G920F modelleri için geçerli. Yani S6 cihazınız SM-G920F modeli değilse bu güncelleme ile Android 5.1.1'e geçiş yapamassınız. Eğer cihazınızın seri modelini öğrenmek istiyorsanız ayarlardan önce telefon hakkında kısmına daha sonra ise donanım bilgisi kısmına giriş yaparak görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 cihazınız varsa, modeli de SM-G920F ise henüz resmi olarak Android 5.1.1 güncellemesi gelmediyse manual olarak güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güncelleme Samsung Kies ile birlikte gelerek ekranınızın üst kısmında çıkması gerekiyor. Sadece gelmeyen kullanıcılar için bu yöntem kullanılabilir durumda.

Aşağıda vereceğimiz link üzerinden gerekli indirme işlemini yaparak sonrasında Odin kullanarak gerekli indirme ve yükleme işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz. Fakat konuya çok hakim değilseniz bir süre daha bekleyerek Android 5.1.1 güncellemesinin resmi olarak gelmesini beklemenizi tavsiye ederim. Özellikle daha önce buna benzer bir işlem yapmadıysanız, kısa bir süre içerisinde resmi olarak Samsung tarafından güncellemeyi alacaksınızdır. Beklemeniz daha faydalı.

Samsung'un şu an piyasadaki en güçlü ve amiral gemisi cihazı olan Galaxy S6 için internette bulunan Android 5.1.1 güncellemesini indirmek için alttaki linke tıklayarak gerekli adımları uygulamanız gerekiyor.

Samsung Galaxy S6 için Android 5.1.1 İndir

Periscope'a Güncelleme ile Birlikte Profil Düzenleme Özelliği Geldi

YORUMLAR