Samsung Galaxy S6 ile Birlikte 22 Premium Uygulama ve Servisi Hediye Edecek

Samsung Galaxy S6 ile Birlikte 22 Premium Uygulama ve Servisi Hediye Edecek

Daha tanışalı 3 gün olmasına rağmen internet üzerinde sürekli haberlerini gördüğümüz Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile birlikte verilecek hediyeler de açıklandı. Samsung firması cihazları alacak olan şanslı kullanıcıların 22 adet Premium uygulamanın da sahibi olacağını belirtti.

Çıkardığı yeni telefonlar ile birlikte kullanıcılarına bu tür hediye ve sürprizler yapmayı seven Samsung, geleneği bozmayarka Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge alacak kullanıcıları da hediye yağmuruna tutacak. Toplamda 22 adet uygulama ve servisi cihaz ile birlikte sunacak olan Samsung'un bu davranışı pek çok kullanıcı tarafından oldukça güzel şekilde karşılanıyor.

Galaxy Gifts yani Galaxy Hediyeleri olarak adlandırılan bu plan, 2 yeni cihazdan birini alacak olan kullanıcılara 22 adet premiım uygulama ve servisi ücretsiz olarak sunuyor.

NYTimes, The Economist, Kindle for Samsung, Workout Trainer, Endomondo, LastPass, Keepy, Life360, Fleksy, Evernote, Pocket, Parallels Access, Hancom Office, VSCO, Magisto, Pac-Man Friends, The Hobbit: Kingdoms, Dragons of Atlantis: Heirs, Audible, Uber, Paypal ve Shazam uygulama ve servislerinin yer aldığı listedeki her şeyi ücretsiz olarak edinecek olan şanslı kullanıcılar bu servisleri alacakları yeni cihazlar üzerinde kullanabilecek.

Dün Samsung Hollanda'nın sitesinde ön siparişe açılan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'den sonra diğer ülkelerde de başlaması beklenen ön sipariş etkinliğinden sonra cihazların piyasaya çıkmasına çok fazla zaman kalmıyor. Eğer yukarıda yazılı uygulama ve servislerden ücretsiz olarak yararlanmak istiyorsanız ve ister kendiniz için isterseniz sizin için özel olan bir kişi için güzel bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'e göz atmayı unutmayın.

Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 Karşılaştırması

YORUMLAR