Samsung Galaxy S6 İlk Gününde Tüm S5 Serisinden Fazla Sattı

Samsung Galaxy S6 İlk Gününde Tüm S5 Serisinden Fazla Sattı

ABD'nin büyük telefon operatörlerinden T-Mobile, Samsung Galaxy S6 satışlarının bugüne kadar yaptığı Samsung S5 satışlarından fazla olduğunu duyurdu.Özellikle ABD'de satış rakamları telefon üreticileri tarafından belirleyici olan dev operatör T-Mobile, yaptığı açıklamada ABD'de şimdiye kadar yapılan Samsung Galaxy S5 satışlarının toplamından daha fazla Galaxy S6 sattığını açıkladı.

Az önce talkandroid.com sitesinde açıklanan bir rapora göre T-Mobile, Galaxy S6 serisinin rekor rakamlarda satışının yapıldığını iddia ediyor. T-Mobile, 32 GB Samsung Galaxy S6 Edge için 24 ay taahhüt için ayda 32.49$, aynı donanıma sahip Galaxy S6 için ise aynı şartlar altında 28.33$ tahsil ediyor.

ABD için son derece makul olan bu rakamlar T-Mobile'ın Samsung Galaxy S6 serisini neredeyse yok satmasına sebep olacak gibi görünüyor. T-Mobile'ın ne kadar Samsung Galaxy S6 ön siparişi verdiği hep bir sır kalmış hiç açıklanmamıştı. Ancak söylenen doğruysa ve T-Mobile gerçekten Galaxy S5'in satışlarını katladıysa, vermiş olduğu siparişin 20 milyon telefondan fazla olması gerekiyor.  

YORUMLAR