Samsung Galaxy S6 İlk Gününde Tüm S5 Serisinden Fazla Sattı

Samsung Galaxy S6 İlk Gününde Tüm S5 Serisinden Fazla Sattı
Kaan Ezgimen
Kaan Ezgimen Mobil
YORUM YAZ

ABD'nin büyük telefon operatörlerinden T-Mobile, Samsung Galaxy S6 satışlarının bugüne kadar yaptığı Samsung S5 satışlarından fazla olduğunu duyurdu.Özellikle ABD'de satış rakamları telefon üreticileri tarafından belirleyici olan dev operatör T-Mobile, yaptığı açıklamada ABD'de şimdiye kadar yapılan Samsung Galaxy S5 satışlarının toplamından daha fazla Galaxy S6 sattığını açıkladı.

Az önce talkandroid.com sitesinde açıklanan bir rapora göre T-Mobile, Galaxy S6 serisinin rekor rakamlarda satışının yapıldığını iddia ediyor. T-Mobile, 32 GB Samsung Galaxy S6 Edge için 24 ay taahhüt için ayda 32.49$, aynı donanıma sahip Galaxy S6 için ise aynı şartlar altında 28.33$ tahsil ediyor.

ABD için son derece makul olan bu rakamlar T-Mobile'ın Samsung Galaxy S6 serisini neredeyse yok satmasına sebep olacak gibi görünüyor. T-Mobile'ın ne kadar Samsung Galaxy S6 ön siparişi verdiği hep bir sır kalmış hiç açıklanmamıştı. Ancak söylenen doğruysa ve T-Mobile gerçekten Galaxy S5'in satışlarını katladıysa, vermiş olduğu siparişin 20 milyon telefondan fazla olması gerekiyor.  

YORUMLAR