Samsung, Galaxy S6 Plus'ı Yaratıyor İddiası İnternete Bomba Gibi Düştü

Samsung, Galaxy S6 Plus'ı Yaratıyor İddiası İnternete Bomba Gibi Düştü

Samsung son modelleri Galaxy S6’lara bir kardeş daha yapmaya karar vermiş olabilir. Samsung Galaxy S6 Plus adını alacak olan bu yeni telefonun, biraz irice olacağı iddia ediliyor.

HDBlog web sitesinde yer alan bir iddiaya göre bu haber son derece güvenilir kaynaklardan alınmış. HDBlog kaynakların ne olduğu hakkında bir bilgi vermiyor.

Haber, Samsung’un Project Zero 2 adında son derece gizli bir tasarım üzerinde çalıştığını söylüyor. Project Zero 1, Samsung’un Galaxy S6 ve S6 Edge serisini tasarlarken kullandığı kod adıydı. Bundan dolayı aynı ürünle ilgili yeni bir tasarımla karşı karşıya olabileceğimiz iddia ediliyor.

Samsung S6 Plus’ın 5.5 inçlik kenarları kıvrık bir Edge modeline benzeyeceği öne sürülüyor. Boyutları büyütülmüş bir Samsung S6 Edge klonu olarak tanımlanan bu yeni cihazın 32 GB belleği olacağı da haberde satır aralarında belirtilmiş.

Samsung’un bu haberden haberi var mı bilmiyoruz. Ancak bu iddia şu anda internet üzerinde başka hiçbir kaynak tarafından doğrulanmış ya da desteklenmiş değil. Öte yandan iddiayı yalanlayan da çıkmadı. 

Samsung Galaxy S6'nın Beklenen Satış Rakamları Belli Oldu

Samsung'dan Kapaklı Android Telefon mu Geliyor?

Yeni Samsung Galaxy S6 Güncellemesi Apple’ı Çileden Çıkaracak

YORUMLAR