Samsung Galaxy S6 Serisi Yenilmezler Koleksiyonu Çıkarmaya Hazırlanıyor

Samsung Galaxy S6 Serisi Yenilmezler Koleksiyonu Çıkarmaya Hazırlanıyor

Samsung Galaxy S6 serisi daha çıkmadan Kore’den bazı talepler almaya başlamıştı. Bu taleplerden biri de Samsung’un S6’ya özel bir Avengers serisi üretmesine yönelikti. 

Biz bu talepleri sizlerle Hey Samsung, Bize Marvel Avengers Serisi Galaxy S6 Yapsana! haberimizle duyurmuştuk. Samsung her iki Avengers filminin özellikle Kore’de çok iyi hasılat yapmasından yola çıkarak, bu teklif edilen projeyi hayata geçirmeyi ciddi olarak düşünüyor.

Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge serisi için özel olarak Marvel hayranlarına Avengers serisi üretmeyi kararlaştırmış bulunuyor. Seul’de Avengers: Age of Ultron açılışına katılan Samsung yetkilileri, bu etkinlikte bu konuyla ilgili taleplerin çok arttığını görünce koleksiyonu çıkartmaya karar verdiler. İlk olarak Iron Man serisi Galaxy S6 Edge’ler üretilecek. Bu koleksiyon serisi standart S6 serilerinden daha farklı bir tasarıma ya da konfigürasyona sahip olmayacak, ancak Avengers kahramanlarına özgü bazı arayüz özellikleri taşıyacaklar.

Iron Man ile başlanacak olan Avengers serisinin ardından tüm "Yenilmezler" takımı için Galaxy S6 üretilecek. Bu koleksiyon telefonların gelecek ay çıkacağı konuşuluyor. Ancak Türkiye’de satılıp satılmayacağını henüz bilemiyoruz. 

Yenilmezler: Ultron Çağı'nın Yeni Klibi Heyecan ve Merakı Daha da Artırdı

Avengers Sıkıntıda, Hem Torrent Sitelerine Düştü Hem de Boykot Edildi

YORUMLAR