Samsung Galaxy S6 Serisinin Fiyatları 100 Euro Kadar Ucuzluyor

Samsung Galaxy S6 Serisinin Fiyatları 100 Euro Kadar Ucuzluyor

Piyasaya yeni çıkması beklenen Samsung Galaxy S6 Edge Plus fiyatlarının belli oldu. Bu durumda Galaxy S6 serisi fiyatlarının 200-300 TL civarında ucuzlayacağı bekleniyor.

Samsung Galaxy S6 Edge+ Plus 32GB modelinin Avrupa satış fiyatının 800 Euro civarında olacağı geçen hafta belli olmuştu. Bu haberle ilgili detayları Samsung Galaxy Note 5 ve Edge Plus 13 Ağustos'ta Tanıtılıyor başlığı altında paylaşmıştık. Samsung Galaxy S6 Edge Plus  Samsung'un kendi üretimi olan Exynos 7420 yongasıyla gelecek ve 4 GB RAM desteği olacak.

Yeni gelen haberlere göre Samsung Galaxy S6 Edge Plus’ın piyasaya çıkmasından önce Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge fiyatları Avrupa’da ucuzlatılacak. Bu indirimin 100 Euro kadar olması bekleniyor. Samsung’un beklenen phabletleri Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Edge Plus, 13 Ağustos’ta New York’ta tanıtılacak. Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Edge Plus ile ilgili internete sızmış olan bilgilerin ne kadarının doğru ve ne kadarının yanlış olduğu da bu tarihte belli olacak.

Bu avantajdan Türkiye pazarının faydalanıp faydalanmayacağı henüz bir kesinlik kazanmadı.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus ve S6 Edge Arasındaki Fark Görüntülendi

Samsung Dikkatleri Başka Yöne Çekse de Galaxy S6 Edge Plus Yine Sızdırıldı

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Görüldü

YORUMLAR