Samsung Galaxy S6 Sonunda Göründü

T-Mobile SEO'su John Legere, Twitter üzerinden paylaştığı sayfa ile Samsung Galaxy S6'nın yandan göründüğü ilk fotoğrafı paylaştı. Samsung Galaxy S6'nın diğer detayları 1 Mart'ta açıklanacak.

Samsung Galaxy S6 Sonunda Göründü

Samsung'un yeni amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S6'nın ilk defa göründüğü resim, T-Mobile firmasının CEO'su John Legere tarafından Twitter üzerinde paylaşıldı. Kavisli ekranını net olarak gördüğümüz Samsung Galaxy S6'nın diğer tüm detayları 1 Mart'ta aynı sayfa üzerinde paylaşılacak.

Uzun süredir detaylarını ve görsellerini merakle beklediğimiz Samsung Galaxy S6'nın ilk fotoğrafı yayınlandı. T-Mobile firmasının CEO'su tarafından kendi sitelerinde oluşturulan özel bir sayfa üzerinden paylaşılan Samsung Galaxy S6 resmi, bir çok Samsung sever ile birlikte teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı. Cihaz ile ilgili diğer tüm detayların 1 Mart'ta aynı sayfa üzerinden açıklanacağını belirten T-Mobile, Samsung Galaxy S6 satışlarını gerçekleştirecek olan firma olarak gözüküyor.

T-Mobile dışında SamsungMobile Twitter hesabından da, yine Samsung Galaxy S6'nın yandan görüldüğü bir fotoğraf daha paylaşıldı. Her iki kenarı kavisli olan bir ekran ile birlikte gelecek olan Galaxy S6, Samsung'un aynı şekle benzeyen Note Edge telefonuna benzemesine rağmen, teknik özellik ve donanım olarak çok daha iyisi olacak. Henüz cihazla ilgili net bilgi yada açıklama yapmayan Samsung'un 1 Mart'da tüm detayları paylaşacağını umuyoruz.

Samsung Galaxy S6 Teknik Özellikleri Ne Olacak?

YORUMLAR