Samsung Galaxy S6 Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için Türkiye'de açılan ön sipariş ile cihazı satın alan ilk 8000 kişiye kablosuz şarj standı da hediye edilecek.

Samsung Galaxy S6 Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Türkiye'de de ön siparişler başladı. Pek çok ülkede açılmış olan ön siparişler ile rekorlar kıran Samsung, şu ana kadar 20 - 25 milyon arasında Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihaz sattığını duyurdu.

Nisan ayının 10'unda tanışacağımız Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için artık Samsung'un resmi sitesi üzerinden ön sipariş yapabiliyorsunuz. Bir kaç gün önce Turkcell'in in siparişe başladığı cihazlar için belirlenen fiyatlar yaklaşık olarak 900 - 1100 Dolar aralığında. Doların da son zamanlarda epey yükseldiğini düşününce cihazların fiyatlarının epey yüksek olduğunu fakat sundukları performans ile bu parayı hakettiklerini de söylemeden geçmemek gerekiyor.

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Türkiye'de düzenlediği ön sipariş kampanyası ile cihazı satın alacak ilk 8000 kişiye kablosuz şarj standı da hediye ediyor. Kablosuz şarj standını alabilmeniz için ön siparişi veren ilk 8000 kişi arasında olmanız gerekiyor.

Ön sipariş ile cihazı satın alacak olan kullanıcılar aynı zamanda Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'i eline alacak olan ilk kişiler. Bu nedenle bu cihazı bekliyorsanız ön sipariş formunu doldurarak hemen almanızı tavsiye ederim.

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'i ön sipariş ile almak için TIKLAYIN.

Ön sipariş işlemlerine başlamak için gideceğiniz sayfa üzerinde ilk olarak gerekli boş alanları doldurup dormu göndermeniz gerekiyor. Daha sonrasında formda seçmiş olduğunuz Samsung mağazasına giderek 100 TL ön sipariş bedelini yatırmalısınız. Aksi taktirde ön siparişiniz geçerli olmayacaktır. Samsung'un Galaxy S6 ön siparişleri için hazırlamış olduğu Murat Dalkılıç'ın oynadığı ''İlk S6 Benim'' videosu da yayınladı. Videoyu alağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung AMD'yi Satın Alacak Mı?

YORUMLAR